Гарантії

Якість

Качество игрушки

Інтернет магазин m-strana.com.ua дотримується всіх права споживачів відповідно до українського законодавства. У магазині продаються тільки сертифіковані товари в Україні. Купуючи товар в нашому інтернет магазині, ви купуєте брендову, оригінальну, ліцензійну та сертифіковану продукцію, що відповідає високим стандартам якості всесвітньовідомих торгових марок.

На усі товари поширюється офіційна гарантія від виробника. Термін дії гарантії починається з дня продажу товару. Для деяких товарів гарантійним талоном є товарний чек, який отримує покупець при доставці. Несправності, що виникли протягом гарантійного терміну, при дотриманні умов гарантії, усуваються спеціалізованими сервісними центрами. Витрати пов'язані з доставкою товару для обслуговування по гарантії з метою повернення здійснюється покупцем за свій рахунок.

Заміна та повернення товару

Відповідно до законодавства України та Відповідно до Закону Про захист прав споживачів Ви маєте право повернути / обміняти товар тільки в таких випадках:

  • Протягом 14 днів, не рахуючи дня покупки, якщо товар не задовольнив Вас за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або іншими причинами. У такій ситуації повернення / обмін товару відбувається при збереженні товарного вигляду. Це означає - збереження всіх пломб, ярликів, споживчих властивостей, наявність товарного чека і товар не був у використанні. (Ст 9. п.1) (товар в ідеальному стані, товар не використовувався)

  • Протягом усього гарантійного терміну товару, якщо в товарі виявився істотний недолік, офіційно підтверджений сервісним центром. В цьому випадку Вам необхідно надати нам акт сервісного центру з печаткою, в якому вказано, що даний недолік є істотним.

Важливо: У відповідності зі ст. 9 Закону Про захист прав споживачів обміну та поверненню не підлягають товари для новонароджених (пляшечки для годування, соски, одяг та інші вироби), м'які, надувні і гумові іграшки, а також предмети особистої гігієни, пухово-пір'яні вироби, одяг, білизна (швейні і трикотажні, білизняні і панчішно-шкарпеткові вироби).

При поверненні грошей за товар розрахунки з покупцем проводяться виходячи з вартості товару на момент його покупки. Гроші повертаються покупцеві в термін за домовленістю сторін, але не пізніше ніж протягом 7 днів. Витрати на доставку товару несе покупець за свій рахунок.

Якщо на момент обміну аналогічного товару немає у продажу, споживач має право або придбати будь-які інші товари, що є в наявності з перерахунком вартості, або отримати назад гроші у розмірі вартості повернутого товару.

Заміна та повернення товару при отриманні

Відповідальність за збереження замовлення під час пересилання несе служба доставки.

Уважно перевіряйте замовлення при отриманні. У разі пошкодження товару пред'являйте претензії службі доставки, який у Вашій присутності складе Акт про виявлення недостачі або пошкодження товару. Акт про виявлення недостачі або пошкодження товару приймаються тільки від особи, яка придбала цей товар. Співробітники Служби Доставки не мають повноважень здійснювати заміну товару або повернення грошей, а також вирішувати будь-які інші питання пов'язані з цим. Служба доставки повертає інтернет магазину товар з документами. Покупцеві буде оформлена заміна на аналогічний товар або здійснено повернення грошових коштів за товар з вирахуванням витрат на його доставку (згідно Умови продажу в інтернет магазині m-strana.com.ua). Відповідальність за товар до його отримання нами в службі доставки лежить на покупцеві.

Заміна та повернення товару протягом 14 днів

Покупець має право відмовитися від товару протягом 14 днів, не рахуючи дня покупки, якщо товар не задовольнив його своєю формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або іншими причинами.

У разі обміну та повернення товару належної якості Ви оплачуєте витрати на доставку товару.

Для заміни і повернення товару необхідно:

• Повідомити про свій намір повернути товар інтернет магазину нашому оператору по телефону або по електронній пошті для узгодження

• Завантажити, роздрукувати та заповнити заяву на повернення товару: скачать в doc або скачать в odt
• До заповненої та обов'язково підписаним Вами заяви додати товарний або касовий чек, що підтверджують придбання товару в нашому Інтернет магазині, копію паспорта, на якій від руки написати: Копія вірна, Ваші ПІБ повністю, Ваш підпис, дата.

Перераховані документи упакувати разом з товаром і відправити за адресою: ФОП Чичинський С.В., вул. Гладкова, д.41, м.Дніпро, 49033, Україна.

Покупець оформляє відправку товару і перерахованих документів назад магазину за свій рахунок. Покупець сповіщає інтернет магазин про це по телефону або через свій аккаунт на сайті m-strana.com.ua. Грошові кошти повністю повертаються покупцеві, але при цьому якщо повернення товару службою доставки був здійснений за рахунок інтернет магазину, то інтернет магазин утримує з оплаченої покупцем суми витрати на його доставку (згідно Умови продажу в інтернет магазині m-strana.com.ua).

Важливо: Відсутність у Вас касового або товарного чека, або іншого документа, що засвідчують факт і умови покупки товару, не є підставою для відмови в задоволенні Ваших вимог. Однак ми залишаємо за собою право перевірити факт придбання товару в нашому інтернет магазині.

Вам буде відмовлено в заміні товару і повернення грошей, якщо:

1. з моменту покупки товару, що не має суттєвих недоліків, пройшло більше 14 днів
2. товар, який не має суттєвих недоліків, не є новим, тобто був у використанні
3. при перевірці якості продукту виявлені ознаки стороннього втручання (розкриття, спроба ремонту) або порушені інші умови гарантійного обслуговування (механічні пошкодження та ін.)
4. відсутній документ, що підтверджує факт покупки товару (товарний чек) або гарантійний талон на придбаний товар, або елемент комплектації товару.

Відповідальність

Продавець не несе відповідальності за шкоду, заподіяну Покупцеві внаслідок неналежного використання Товарів, придбаних в Інтернет магазині.

Продавець не відповідає за збитки Покупця виникли в результаті неправомірних дій третіх осіб.

В інших випадках, не передбачених Умови продажу в інтернет магазині m-strana.com.ua, невиконання або неналежного виконання своїх зобов'язань, магазин і покупець несуть відповідальність відповідно до чинного законодавства України.