Оплата

Оплату за товар можна здійснити в гривнях наступними способами:

  • Післясплатою через Нову пошту (оплата за товар при отриманні) при сумі замовлення від 100 грн.
  • Готівкою через будь-який термінал ПриватБанку (без комісії) інструкція
  • Переказ коштів на картковий рахунок у  ПриватБанку
  • Пластиковою карткою Visa і MasterCard через онлайн еквайринг ПриватБанку (без комісії)
  • Банківський переказ через касу будь-якого банку (банк бере комісію) або Приват 24

 

Увага! Замовлення для оплати дійсне 2 дня. Після наявність обраного товару не гарантується.

Увага! При виборі післясплати (оплата за товар при отриманні).
Варто нагадати покупцям, що доставка післяплатою становить: оформлення від 20 грн + 2% від вартості замовлення + 0.5% комісія. Тому доставка по передоплаті вигідніше, ніж післясплата для покупця.

Реєстрація на Сайті і швидке оформлення покупки

Оформити Замовлення в інтернет магазині можуть як зареєстровані, так і незареєстровані покупці через Швидке оформлення замовлення (мінімум дій, без реєстрації).игрушки звездочка

При оформленні покупки, покупець вводить свої дані для доставки і оплати. Після отримання замовлення оператор завжди уточнює дані доставки і покупки з покупцем по телефону, повідомляє йому дату і приблизну вартість доставки товару обраним способом.

Увага! Замовлення буде відправлений покупцеві після того, як гроші надійдуть на рахунок Інтернет магазина m-strana.com.ua.

Зміна замовлення до оплати

Покупець має право змінити склад замовлення до його оплати шляхом повідомлення про це оператора по телефону. При цьому його старий замовлення анулюється оператором, і покупцеві необхідно створити нове замовлення, з необхідним товаром.

игрушки звездочкаЗареєстровані покупці отримують ряд переваг: їм не потрібно для кожної покупки вводити свої персональні дані та адресу доставки, покупки накопичуються і дають можливість отримувати знижки та додаткові бонуси від Інтернет магазину.

За бажанням Покупця, досконалу покупку через Швидке оформлення замовлення, можна перетворити в акаунт, при цьому на email будуть вислані необхідні логін і пароль для доступу.

Допомога покупцям і інструкції

Якщо у вас виникли питання по оплаті, ви зможете знайти інструкції та інші матеріали в розділі Допомога.