Доставка

игрушки новой почтой

Доставка здійснюється по всій території України. Замовлення буде відправлене Покупцю після того, як оператор узгодить умови оплати і доставки m-strana.com.ua

В даний момент доступні наступні види доставки:

  • Самовивіз з магазину Маленька країна. Терміни 1-3 дня після оплати за товар. Доставка до обраного Вами магазину безкоштовна.

  • До складу Нової Пошти на обраний Вами склад. Терміни 2-3 дня після оплати за товар, оплата за доставку при отриманні на складі. Після оформлення замовлення Вам зателефонує наш оператор, запропонує найближчий від Вас склад Нової Пошти (знайти найближчий до Вас в склад можна тут Адреси представництв Нової пошти)

  • Кур'єром Нової Пошти на обраний Вами адресу при оформлені замовлення. Терміни 3-4 дня після оплати за товар, оплата за доставку кур'єру при отриманні.

 

Вартість доставки Новою Поштою Вам повідомляє по телефону наш оператор.

Вартість доставки формується компанією-перевізником виходячи з габаритів і ваги товару, а також місця призначення доставки. Термін доставки може збільшуватися, якщо замовлення надійшло у вихідні або святкові дні. Ви можете завжди самостійно прорахувати на сайті компанії Нова Пошта.

Відповідальність за збереження замовлення під час пересилання і доставки несе служба доставки.

Отримання товару при самовивозі з магазину Маленька країна

Коли Ваша покупка буде доставлена ​​в магазин Маленька країна, наш оператор сповістить Вас про це по телефону. Для того щоб забрати покупку, необхідно звернутися в магазин з паспортом; в разі, якщо доставка оформлена на юридичну особу - доручення, написане від фірми в довільній формі з печаткою.

Отримання товару при доставці кур'єром Нової пошти

Збірка товару, а також підйом габаритних вантажів в обов'язки кур'єра не входять. Уважно перевіряйте замовлення при отриманні. У разі пошкодження товару пред'являйте претензії службі доставки, яка у Вашій присутності складе Акт про виявлення недостачі або пошкодження товару. Детальніше в розділі Гарантії.

Отримання товару при доставці на склад Нової пошти

Вартість доставки оплачує Покупець при отриманні. Для того, щоб забрати товар, необхідно звернутися до відповідного представництво Нової пошти з паспортом і номером декларації (повідомляє оператор магазина після відправки замовлення).

Увага! При отриманні товару Одержувач зобов'язаний мати при собі паспорт; в разі, якщо доставка оформлена на юридичну особу - доручення, написане від фірми в довільній формі з печаткою. Одержувач повинен знати номер декларації.

Увага! Час безкоштовного зберігання становить 5 днів, з моменту прибуття вантажу в місто одержувача. За кожен додатковий день стягується плата за зберігання, яка становить від 10 грн в залежності від вартості пересилання.

игрушки получение доставки

У момент доставки товару, особа, яка здійснює доставку, демонструє покупцеві і / або одержувачу зовнішній вигляд і комплектність товару.

Покупець і / або одержувач в момент отримання товару отримує пакет документів на товар. Покупець і / або одержувач повинен підтвердити своїм підписом у документах Служби доставки, що не має претензій до зовнішнього вигляду і комплектності товару. Після приймання товару покупцем і / або одержувачем, наш інтернет магазин не приймає претензій по комплектності товару.

Наш інтернет магазин іграшок зобов'язується докласти всіх зусиль для дотримання дати і часу доставки, зазначених у відповідному Замовленні, тим не менш, не виключені затримки в доставці зважаючи на непередбачені обставини, що сталися не з нашої вини.

Ризик випадкової загибелі або випадкового пошкодження товару переходить до покупця з моменту передачі йому Замовлення і проставлення одержувачем замовлення підписи в документах, що підтверджують доставку замовлення. У разі недоставки замовлення, наш магазин відшкодовує покупцеві вартість передплаченого покупцем замовлення і доставки після отримання підтвердження втрати замовлення від служби доставки.