Використання сайту

Дані умови (які надалі іменуються Угода) представляють собою оферту умов щодо користування Сайтом https://m-strana.com.ua (далі - Сайт), в особі Адміністрації Сайту і фізичною особою (далі - Користувач), і регламентує умови надання Користувачеві інформації розміщеної на Сайті. Відвідуючи або переглядаючи цей Сайт, Ви погоджуєтесь з даними умовами.

Інтернет магазин дитячих іграшок m-strana.com.ua містить інформаційні матеріали на даному сайті (далі Зміст). Даний Сайт також містить посилання на веб-сайти третіх осіб. Ваша робота з даними сайтами регулюється своїми умовами користування і положеннями про конфіденційність третіх сторін, з якими ми рекомендуємо Вам ознайомитися.

Відмова від відповідальності

Дбаючи про забезпечення точності і достовірності Змісту, m-strana.com.ua в той же час, в дозволених законом межах, не приймає на себе жодних юридичних зобов'язань і не дає ніяких гарантій в тому, що інформація, що міститься на цьому веб-сайті, є абсолютно точною або повною або, що на веб-сторінках не міститься помилок або, що доступ до Сайту буде безперервним, і справжнім m-strana.com.ua однозначно висловлює свою відмову від зобов'язань і виключає все ясно виражені і мають на увазі гарантії та умови тут які не вказані, в тих межах, в яких такі виключення і відмови від зобов'язань дозволені застосовним правом. m-strana.com.ua складає з себе будь-яку відповідальність перед будь-якою особою за будь-які збитки чи шкоду, викликані будь-якими помилками або пропусками, байдуже викликані подібні помилки і пропуски недбалістю, випадковістю або будь-якої іншої причиною, але ця відмова від зобов'язань не відноситься до претензій з приводу навмисного спотворення інформації, а також з приводу травм і смертельних випадків, що виникли внаслідок використання, неможливості використання або результатів використання цього Сайту. m-strana.com.ua в будь-який момент без попереднього повідомлення має право вносити зміни в інформаційні матеріали, що надаються на цьому Сайті, а також у згадані в них товари і ціни. У разі старіння інформаційних матеріалів на цьому Сайті, m-strana.com.ua не зобов'язаний оновлювати їх.

Заборони на використання Змісту

Зміст даного Сайту і всі авторські та інші права на інтелектуальну власність належать m-strana.com.ua або її постачальникам інформаційних матеріалів. Справжнім Вам надається право відвідувати Сайт і робити роздруківки Змісту, як письмове свідоцтво Вашого відвідування Сайту. Будь-яке інше використання Сайту або його Вмісту, включаючи зміну, публікацію, передачу інформації, створення похідних продуктів, включення в інший веб-сайт або копіювання Сайту або його Вмісту (редагуванням зв'язків, кадруванням, або яким-небудь іншим чином) без попередньої письмової на те згоди m-strana.com.ua забороняється.
© Copyright Маленька країна. Всі права захищені

Купівля продукції

При реєстрації на Сайті і оформленні замовлень, Ви погоджуєтеся надати достовірну і точну інформацію про себе і своїх контактних даних.

У процесі реєстрації на Сайті m-strana.com.ua, Ви отримуєте логін і пароль за безпеку, яких Ви несете відповідальність. Ви також несете відповідальність за всі дії під Вашим логіном та паролем на Сайті. У разі втрати реєстраційних даних ви зобов'язуєтеся повідомити нам про це.

Ви можете звертатися до нас з питаннями, претензіями, побажаннями щодо поліпшення роботи, або з будь-якої іншою інформацією. При цьому Вви несете відповідальність, що дане звернення не є незаконним, загрозливим, порушує авторські права, дискримінацію людей по будь-якою ознакою, а також містить образи чи іншим чином порушує чинне законодавство України. Ви погоджуєтеся, що будь-яке Ваше повідомлення m-strana.com.ua може видаляти без Вашого на те згоди, а також безоплатно використовувати на свій розсуд. m-strana.com.ua не несе відповідальності за будь-яку інформацію розміщену Користувачами Сайту.

Купівля будь-якої продукції на даному Сайті, регулюється додатковими Умовами купівлі. Прохання мати на увазі, що в разі, якщо Ви зайшли за посиланням на сайт третіх осіб, то ці умови можуть бути умовами третіх осіб.

Персональна інформація Користувача

Адміністрація сайту збирає як основні персональні дані, такі як ім'я, прізвище, по батькові, адреса та електронну адресу, так і вторинні (технічні) дані - файли cookies, інформація про з'єднання і системна інформація.

При використанні інформації, що розміщується на Сайті m-strana.com.ua, технічні засоби Сайту автоматично розпізнають мережеві (IP) адреси і доменні імена кожного користувача (Відвідувача Сайту). Згадані відомості; електронні адреси осіб, що користуються Сайтом і (або) відправляють електронні повідомлення в адреси, зазначені на Сайті; автоматично накопичуються відомості про те, до яких інтернет-сторінок Сайту зверталися користувачі; інші відомості (в тому числі персонального характеру), що повідомляються Користувачами, - зберігаються з використанням технічних засобів Сайту.

Відомості про Користувачів Сайту, що накопичуються і зберігаються в технічних засобах Сайту, використовуються виключно для цілей вдосконалення способів і методів подання інформації на Сайті, поліпшення обслуговування його користувачів (відвідувачів), виявлення найбільш відвідуваних веб-сторінок (сервісів) Сайту, а також ведення статистики відвідувань сайту. Інформація про Користувачів Сайту не може бути яким-небудь інним чином використана або розголошена. Доступ до таких відомостей мають лише особи, спеціально уповноважені на проведення зазначених робіт.

Беручи це Угода Користувач дає згоду на збір і використання певної інформації про Користувача відповідно до положень Закону України «Про захист персональних даних» та політикою Адміністрації сайту про захист персональних даних. Крім того, користувач дає згоду, що Адміністрація сайту може збирати, використовувати, передавати, обробляти і підтримувати інформацію, пов'язану з членством Користувача з метою надання відповідних послуг.

Користувач погоджується з тим, що конфіденційність переданих через Інтернет даних не гарантована в разі, якщо доступ до цих даних отримано третіми особами поза зоною технічний засобів зв'язку, підвладних Адміністрації Сайту, Адміністрація Сайту не несе відповідальності за збитки, завдані таким доступом.

Порядок дії Угоди

Ця Угода є договором. Адміністрація Сайту залишає за собою право як змінити цю Угоду, так і ввести нове. Подібні зміни вступають в силу з моменту їх розміщення на Сайті. Використання Користувачем матеріалів сайту після зміни Угоди автоматично означає їх прийняття.

Дана Угода вступає в силу при першому відвідуванні Сайту Користувачем і діє між Користувачем і Адміністрацією Сайту на протязі всього періоду використання Користувачем Сайту.

Сайт є об'єктом права інтелектуальної власності Адміністрації сайту. Всі виключні майнові авторські права на сайт належать Адміністрації Сайту. Використання Сайту Користувачами можливо строго в рамках Угоди і законодавства України про права інтелектуальної власності.

Всі торгові марки і зареєстровані назви, на які даються посилання в матеріалах справжнього сайту, є власністю їх власників.

Ця Угода регулюється і тлумачиться відповідно до законодавства України. Питання, не врегульовані Угодою, підлягають вирішенню відповідно до законодавства України.

Чинне законодавство

Даний веб-сайт створений для користувачів України. За винятком випадків, зазначених нижче, будь-яке тлумачення його змісту, претензії і суперечки (будь-якого роду і не обмежуючись спорами за контрактом) підлягають розгляду за законодавством України.